Firma

ARGENTUM-RENOWACJE  to lider rynku renowacji przedmiotów sakralnych.

Działająca od ćwierć wieku specjalistyczna firma szczyci się najwyższą jakością usług, a na swoje prace udziela wieloletniej gwarancji.

Renowujemy antyki, dzieła sztuki oraz elementy techniki sakralnej.  Wykonujemy złocenie, srebrzenie oraz odnawiamy przedmioty liturgiczne i sakralne, w razie potrzeby dorabiając  brakujące elementy.

Wytwarzamy unikatowe tabernakula, sygnety, krzyże, monstrancje , korony do obrazów itp.

W naszym dorobku znajdują się również medale, puchary a także honorowe klucze do wielu miast.

Jako bezpośredni producent jesteśmy w stanie zapewnić najniższe ceny na rynku.

Firma ARGENTUM BIŻUTERIA jest producentem biżuterii srebrnej i złotej.

Właścicielami spółki jest już czwarte pokolenie, bracia Rafał i Konrad Stachurscy, którzy kontynuują tradycję pokoleniowej sztuki jubilerskiej.

 

ARGENTUM BIŻUTERIA to jeden z największych w Polsce producentów biżuterii srebrnej i złotej, zatrudniający ponad 200 pracowników, prowadzący własną sieć sklepów, hurtownie, eksportujący swoje wyroby do wielu krajów.

Naszym klientom oferujemy ponad 4000 własnych modeli modnej biżuterii srebrnej i złotej w dużym asortymencie nowoczesnych wzorów. Naszą specjalnością jest też produkcja biżuterii według wzorów i komponentów naszych klientów.

Nowoczesny sposób zarządzania oraz moce produkcyjne dają nam możliwość realizacji nawet najbardziej zaawansowanych technologicznie zleceń.

Stawiając na ciągły rozwój parku maszynowego oraz zakup najnowszych technologii jesteśmy w stanie trafnie i dynamicznie reagować na wciąż zmieniającą się modę w biżuterii. Jesteśmy otwarci na wszelkiego typu propozycję współpracy.

Każde nowe zadanie technologiczne staje się dla nas wyzwaniem, którego podjęcie jest sensem i celem naszej pracy.

po_renowacjiCCI14042016_0006

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress